Header Ads

Önizleme

Hakdin.net hizmete açıldı

REKLAM Önizleme
İslam dini hakkında hazırlanan en kapsamlı internet sitelerinden biri olan www.hakdin.net yayın hayatına başladı. 

Benzeri sitelerden farklı olarak, tasarımı ve zengin muhtevası ile dikkat çeken www.hakdin.net gelişen teknoloji ile bilgi için en çok başvurulan kaynak olan internette, İslam dinine ait merak edilen sorulara cevaplar bulmayı hedefliyor. İçinde yer alan bilgilerin oluşturulmasında Hakikat Kitabevi yayınları ve www.dinimizislam.com sitesinden faydalanılan ve sürekli olarak güncel tutulan site, kategori altına aldığı konularla ziyaretçilerine tam bir bilgi ziyafeti sunuyor. Kuran-ı kerim, tefsir, ilmihal, İslam tarihi gibi kategori başlıkları bulunan sitede ayrıca Peygamberlerin hayatı, Eshab-ı kiram, mukaddes mekanlar gibi birçok başlık da bulunuyor. Ehl-i sünnet âlimlerinin kıymetli eserlerini kaynak alarak hazırlanmış www.hakdin.net sitesi, değişik kültürlerden insanlara ulaşmak ve İslam dinini tanıtmak için İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Boşnakça ve Arnavutça olmak üzere 6 dilde yayın yapıyor. En kısa zamanda dil sayısının 14’e çıkartılacağı sitede, 2001 yılında vefat eden Prof. Dr. Orhan Karmış’ın sesinden Kuran-ı kerim tefsiri de yer almakta. İnternet kullanıcıları www.hakdin.net adresine girerek İslamiyet hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabiliyor hem de İslam dini hakkında en çok sorulan soruların cevaplarını bulabiliyorlar. (Türkiye Gazetesi, 16.01.2010)

1 yorum:

  1. sevgili hocam öncelikle allah sizden razı olsun.şeytan bana devamlı hak din islamsa işaretleri nelerdir diye vesves veriyor.bana 10 adet islamın hak din olduguna dair işaret söylermisiniz .çöllerdeki kum taneleri kadar allah sizlerden razı olsun. mehmet38vural@hotmail.com

    YanıtlaSil

Sorularınız Dinimiz İslam hocaları tarafından cevaplandırılacaktır. Lütfen suallerinizi: dinimizislam2@gmail.com mail adresine gönderiniz. Teşekkürler.

Blogger tarafından desteklenmektedir.